Модули

Модули


Показване:
Подреждане по:
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Очаква се

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMПартиден номер - GLC-LH-SMD= Уебстраница ..

1,623.84лв
без ДДС: 1,353.20лв
10GBASE-SR SFP Module Изчерпано

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP ModuleПартиден номер - SFP-10G-SR Номер на модела - 10GBASE-SR SFP Module Уебстраница..

1,623.84лв
без ДДС: 1,353.20лв
16-channel high-density voice and video DSP module Изчерпано

16-channel high-density voice and video DSP module

16-channel high-density voice and video DSP moduleПартиден номер - PVDM3-16 Номер на модела - Модул ..

1,305.60лв
без ДДС: 1,088.00лв
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module Изчерпано

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking ModuleПартиден номер - C2960X-STACK Номер на модела - Cataly..

1,950.24лв
без ДДС: 1,625.20лв

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optionalПартиден номер - C2960X-STACK= Номер на модел..

1,950.24лв
без ДДС: 1,625.20лв
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module Изчерпано

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network ModuleПартиден номер - C3850-NM-4-1G= Уебстраница - http://www.c..

832.32лв
без ДДС: 693.60лв
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card Изчерпано

Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card

Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface cardПартиден номер - EHWIC-D-8ESG= Уебстраница - ht..

1,468.80лв
без ДДС: 1,224.00лв

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDMПартиден номер - YT-OC24-20 Номер ..

29.94лв
без ДДС: 24.95лв
ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module Изчерпано

ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module..

57.14лв
без ДДС: 47.62лв
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card Изчерпано

Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card

Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface cardПартиден номер - EHWIC-4ESG Уебстраница - http:/..

775.20лв
без ДДС: 646.00лв
Four-port Voice Interface Card - FXO Изчерпано

Four-port Voice Interface Card - FXO

Four-port Voice Interface Card - FXOПартиден номер - VIC2-4FXO Уебстраница - http://www.cisco.com/en..

1,436.16лв
без ДДС: 1,196.80лв
Network Module > C3850-NM-4-1G Изчерпано

Network Module > C3850-NM-4-1G

Network Module > C3850-NM-4-1GПартиден номер - C3850-NM-4-1G Номер на модела - Network Module > C..

832.32лв
без ДДС: 693.60лв
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack Изчерпано

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-PackПартиден номер - UF-MM-1G Номер на модела - UF-MM-1G ..

46.24лв
без ДДС: 38.54лв
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 20 бр в опаковка Изчерпано

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 20 бр в опаковка

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 20 бр в опаковкаПартиден номер - UF-SM-1G-S Номер на ..

481.45лв
без ДДС: 401.21лв
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2бр в опаковка Изчерпано

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2бр в опаковка

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2бр в опаковкаПартиден номер - UF-SM-1G-S Номер на мо..

63.38лв
без ДДС: 52.82лв